Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Taky mi zmenili Abu Dhabi a Eilat, u Eilatu odlet misto v 6 rano az v pul desaty, coz mi vyhovuje, ale asi budu muset o den posunout itinerar, tak uvidim jak to bude s ubytovanim.

0 Citovat

Když mi appka hlásila zrušeno, let se dal změnit přímo v ní. Teď hlásí změněno (ne u všech) a musím na web. Která chráněná dílna ten systém spáchala? 😆

0 Citovat

Jo, vcera jsem jeden rusila primo v appce a dneska uz jenom pres web.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Pozitivum je, ze spustaju 2 nove trasy v mojom okoli. Len tie uvadzacie ceny su zatial dost mimo.

Ake? :-)

0 Citovat

Potvrzuji. Změněn velikonoční Jerevan natolik, že si s ním už zase můžu hýbat jako při změně na W4. Super je, že tam budeme opravdu celé Velikonoce, ale ty časy jsou zabijácké. Odlet v 6:20 a přílet po Vídně někdy v 22h.

K tomu změněn Dammán na leden. Jen zatím neposlali mail. Nebude se létat ve středu a v neděli, ale v pátek a v pondělí. Teď už stojí R/T 578 ojro místo 40.

0 Citovat

U mna Marcova Madeira uz mail schedule change, takze nakoniec s toho bude Velka noc 24. Auto sa predpokladam bude dat bez problemov a zmeny ceny posunut.  Ubytko mam vybrane cez Air Bnb, ale zatial som nerezervoval.  Velkonocna Malaga 24 zatial v appke cancelled s moznostou refund/ rebbok za obvyklych podmienok. Inak nove datumy v appke su.  Mail este nedorazil. Tak ako som pri predoslom vyjebe na Wizz nadaval, teraz za mna celkom spokojnost.

0 Citovat

Jelikoz tyto skatulata absolvuji poprve, kde prosim vas najdu rebook na jiny datum (nebo nahradni trasu), nez mi vybrali? Na webu tam hned pod letem vidim 2 moznosti: accept change a request refund.

Zmena je o 1 den driv, coz se mi nehodi…

0 Citovat

@Michal ano tie ceny ktore su teraz na tych buducorocnych linkach su neskutocne. Ak za ne dokazu tie lietadla naplnit tak klobuk dole. Moja Madeira stala 60 rt, teraz 280 ow

1 Citovat

@Mandre: Já zatím vidím u Dammánu toto. Jinak žádné detaily. Počkej pár dní - jsou pomalí. V rezervačním systému aerolinky už vidím jiné dny.

@torpy68: Nějak musí vydělat na ty experty, co zabookovali lety za podnákladovou cenu, co tam někdo nahrál omylem na víc jak rok dopředu ;-) Ono se těch kavek najde dost.


damman.png

0 Citovat

Paradoxne je, ze tie smiesne ceny tam boli nieco okolo mesiaca, a nikomu u nich to nevadilo.

0 Citovat

Aktualne mam 21 leteniek, ale zmena prisla iba na VIE - Amman ... a to je vlastne aj jediny let, ktory som aktualne potreboval zmenit, takze trefa do cierneho zo strany Wizz :)

Inac, aj mne sa stratila moznost rebookingu (VIE-NAP) pri zmene na Wizz Malta ... "za trest" im preletim tu Velkonocnu 60 eurovu Madeiru :D

0 Citovat

voughne, ja jsem taky mela vie-nap zmenu na wizz malta, se kterou jsem pak nemohla nic udelat, a ted mi udelali nejakou dalsi zmenu, takze ted toho muzu vyuzit (resp hned v noci jsem to zrusila)

0 Citovat

Voughne: 21 zpátečních letenek s Wizzem?

0 Citovat

@Voughne kedy letis tu Madeiru? Ja planujem 24-31.3

0 Citovat

Ja to s nimi nebudem riesit, zbytocna strata casu pre "Neapol". Trufam si povedat, ze aj tak to este do Aprila zmenia.

Este by sa mohli realizovat so Samarkandom, 15 € letenkam z Abu Dhabi neslo odolat.

@Michal Wizz sa kupuje zasadne jednosmerka, to by si mal vediet aj ty :)

@Torpy ja to mam z BUD 23-30. takze sa tam pravdepodobne stretneme (aj ked zatial moji partaci o tuto destinaciu nejavia zaujem, tak uvidim)

0 Citovat

tam sa nieco vacsie deje, nezmyselne ceny (200,300 eur OW) ma vela liniek co predtym nemali. 

0 Citovat

Ano, uz som o tom v minulosti pisal. Pomaly cely letovy rad bol takto naceneny, ale po 2-3 tyzdnoch sa to vratilo do normalu. "Reset systemu" :)

0 Citovat

Voughne: covid mě naučil kupovat zpátečky 🤣 Tam je výhoda, že když změní jednu cestu, můžu zrušit nebo změnit obě.

Každopádně nějakých 11 výletů s Wizzem je taky dobrý výkon 👍

0 Citovat

@voughne proc jednosmerka… 

0 Citovat

Lebo spiatocku mozes rebookovat len s priletom a odletom na to iste letisko (teda posledne co som mal spiatocku to tak bolo).

@Michal minuleho roku som mal s nimi 32 leteniek :)

0 Citovat

Ja teda kupuju letenky, ze tam chci letet, zejmena z Vidne si to 2x rozmyslim, neb to mame 430km daleko. S wizzem poletime (doufam) poprve, jelikoz za 2400,- se do SAE s nikym jinym nedostanu,a  takzy chci letet zpet. Slozite itinerare a skladacky s 2 detma v kombinaci s Wizzem asi nehrozi nikdy.

0 Citovat

Ja nemam problem kupit jednosmerky u FR, ale u Wizz zasadne spiatocky s dovodu ako Michal.

0 Citovat

@Mandre 2 lety z roznych letisk, by som ani v pripade deti nepovazoval za zlozity itinerar, ci skladacku. S Wizzom sa da napr. vyskladat prilet do Dubaia a odlet z Abu Dhabi ... na toto som povodne poukazoval, ze preco kupujem jednosmerky.

V mojom pripade som takto uz letel nie raz, posledne prilet do Heraklionu, odlet z Chanie, ci prilet do Jeddah a odlet z Rijadu.

Torpy, ak chces minimalizovat riziko saskarin zo strany Wizzu, tak BUD je na tom vyrazne lepsie ako VIE. VIE je prakticky 100% istota zmeny, BUD ma v drvivej vecsine len kozmeticke upravy, raritne je to aj na rebooking.

0 Citovat

Jo to mam koupene, tam do DXB a zpet z AUH, ale jako zpatecni letenku. Dalo se to tak koupit.

co Praha a Larnaca, taky tim michaji, chystam se nekdy koupit.

0 Citovat

Ano, zhodou okolnosti (a ako jedna z mala) je UAE takto kupitelne. Ja ked kupujem rok dopredu, este nemam uplne jasno v itinerari, sem-tam sa stane, ze potrebujem odlet z ineho letiska, a preto teda jednosmerky.

Aj ked pomaly to straca zmysel, Wizz to z roka na rok osekava. Pri zmene z Larnacy sa kedysi dalo letiet na Rhodos ... teraz uz len Larnaca. Kedysi stacil posun 5 minut, teraz je treba 3-4h.

Este tusim v 2016, ked mi zmenili let do Porta, tak som si mohol vybrat trasu z celej siete Wizzu (ale kedze to bola ich najlepsia trasa, tak nebolo za co menit)

0